מחירים

pricelist hebrew 01052023

מהו ביטוח תרמילאים?

טיול תרמילאים הוא חלום של רבים מאתנו – וצריך להתכונן אליו כמו שצריך
תרמילאות היא אחד מסוגי הטיולים הפופולאריים ביותר בעולם כולו – ובוודאי שגם בקרב המטייל הישראלי טיול התרמילאים הוא אחד הטיולים הפופולאריים ביותר. בישראל אנחנו רואים את התופעה הזאת בעיקר אך לא באופן בלעדי בקרב צעירים לאחר שירותם הצבאי – אז אחת המטרות העיקריות היא לצאת ל"טיול הגדול" בעולם, חמושים בתרמיל עמוד, מצלמה, קצת כסף והרבה מאוד רצון לחוות את החוויות המדהימות ביותר ולראות את המקומות המדהימים ביותר בעולם. תרמילאים, מעצם טבעם, מעדיפים כמעט תמיד לטייל בכוחות עצמם על בסיסי טרמפים או תחבורה ציבורית, לעבור ממדינה למדינה, לשהות בהוסטלים ולא במלונות מפוארים, לבזבז כמה שפחות כסף ולהאריך בטיולים רגליים ולא בטיולים מאורגנים מסוג כזה או אחר. ניתן להבין, אם כן, שלמרות היותו של טיול התרמילים טיול מהנה בצורה לא רגילה – מדובר גם בטיול שקיים בו מימד של סיכון, ואנחנו צריכים להתכונן לטיול הזה בצורה הטובה ביותר הן מבחינת ציוד והן מבחינת ביטוח.

ביטוח תרמילאים – הדרך שלנו (ושל אמא) להיות בטוחים ורגועים בטיול
ביטוח תרמילאים הוא ביטוח שמיועד, כשמו כן הוא, לכל מי שמעוניין לצאת לטיול תרמילים ממושך וחוויתי וצריך כיסוי איכותי גם לפונקציות ולהוצאות לא שגרתיות שלא נמצאות בפוליסת הביטוח של המטייל הממוצע. לדוגמה, מבוטח בפוליסת תרמילאים ממוצעת מכוסה על הוצאות כמו איתור וחילוץ במידת הצורך, כיסוי לנפגעי סמים ופגיעות נפשיות אחרות, ביטוח רפואי רחב מאוד שכולל את שלל הפגיעות שיכולות לקרות במידה ובה נפגע המטייל במסגרת הטיול, ועוד מגוון אפשרויות וכיסויים בהתאם לתנאים של כל פוליסה באשר היא. ברגע שבו אנחנו מבטחים את עצמנו בביטוח איכותי שכזה – אנחנו מבטיחים לעצמנו שגם במידה והטיול משתבש, אנחנו יכולים להיות בטוחים שיש מי שדואג לנו – ושנקבל את התמיכה והגיבוי הכלכלי במסגרת הביטוח. עוד תכונה של ביטוח זה היא האפשרות לקצר ולבטל אותו בפתאומיות במקרה של חזרה מוקדמת מהטיול הארוך.

אפשרויות הרחבה לביטוח – בהתאם למה שאתם מתכננים בטיול
את ביטוח התרמילאים ניתן להרחיב ולהוסיף לו מגוון פונקציות בהתאם לאופי הטיול שאותו אנחנו רוצים לעשות. אחת הדוגמאות הטובות ביותר לכך היא כיסוי של ציוד ספורט אתגרי או ציוד ספורט חורף – וכמובן שגם כיסוי ביטוחי לפגיעות במסגרת פעילויות מהנות שכאלה. באופן כללי – אם יש לכם תוכנית לגבי טיול התרמילאים שלכם, שווה להתאים ביטוח תרמילאים לתכניות הללו – וכדאי מאוד לבדוק עם חברת הביטוח מה האפשרויות שלנו.

לנסוע לטייל בראש שקט ולעשות את מסע החלומות שלנו
ברגע שבו אנחנו עושים ביטוח איכותי שמכסה בצורה מלאה את כלל האפשרויות של טיול התרמילאים שלנו – אנחנו עושים את הצעד החשוב ביותר בדרך לטיול חווייתי שבו נוכל לנקות את הראש כמו שמגיע לנו. יתרון נוסף הוא ברור – ככה אמא יכולה גם היא לישון בשקט.