מחירים

pricelist hebrew 01052023

אפשרויות לינה בישראל

ברחבי הארץ פוזרות אפשרויות לינה רבות. אפשרויות אלו מיועדות לתרמילאים צעירים, למשפחות עם ילדים ולכל מי שרוצה לרענן את השגרה עם טיול בין אטרקציות ופעילויות טבע. את אפשרויות הלינה ניתן לחלק לפי קטגוריות של מחיר או מיקום גיאוגרפי. חלוקה מן הסוג הזה יכולה לעזור למי שמתלבט בין אפשרויות לינה. החלוקה גם עוזרת לחסוך בהוצאות ומונעת חוסר התאמה בין העדפות אישיות לבין תנאי האירוח.

את הסקירה של אפשרויות לינה בישראל כדאי להתחיל עם איזור הצפון. מי שמתכנן טיול ברמת הגולן מוזמן לברר על וילות בצפון, צימרים בקריית שמונה או אתרי אירוח בגליל הצפוני והמערבי. גם ליד הכנרת יש הרבה אפשרויות לינה מיוחדות. חלק מבתי המלון המפנקים בישראל מציעים באיזור הצפון אירוח הכולל כניסה לאטרקציות, פעילויות ספורט ימי בכנרת וארוחות מלאות.

איזור המרכז: מהשרון ועד גוש דן
אפשרויות הלינה באיזור המרכז מרוכזות בעיקר בחלק שבין השרון לגוש דן. כמו במקרה של וילות בצפון, גם במרכז המחיר תלוי במיקום הספציפי ובקרבה לים. על חופי הים התיכון ניתן לשכור וילות בקיסריה, בנתניה, במכמורת ובהרצליה פיתוח. וילות מתאימות לאירוח של משפחות והן מיועדות גם לתיירים המגיעים לתקופה קצרה מחו"ל. הרבה מושבים באיזור המרכז משכירים חדרי אירוח לתקופות שונות ובהם ניתן להשתמש במהלך הנופש המשפחתי.

המחירים באיזור המרכז יכולים להפתיע את מי שרגיל להשכיר וילות בצפון. מצד שני, באיזור המרכז יש הרבה אטרקציות שלא קיימות במקומות אחרים בארץ. בתי מלון בתל אביב לדוגמא עומדים בשורה אחת עם בתי המלון המפוארים בעולם. רק לאחרונה נפתח בתל אביב מלון רויאל ביץ', המציב סטנדרטים חדשים בכל הנוגע ליוקרה. היתרון של אפשרויות לינה בבתי מלון בתל אביב הוא אקסקלוסיביות, אך החיסרון הוא מחיר גבוה. אפשרויות הלינה בתל אביב לרוב גם אינן מתאימות למשפחות עם ילדים או למי שמטייל עם רכב. תל אביב היא עיר צפופה וכמו במקומות אחרים באיזור גוש דן קשה להסתדר בה ללא חניה פרטית.

איזור הדרום: מהנגב ועד אילת
דווקא איזור הדרום מציע את אפשרויות הלינה האטרקטיביות ביותר עבור תיירים מהארץ ומחו"ל. ראשית, איזור הדרום מתחיל בבאר שבע ונגמר באילת. הוא כולל שטחים עצומים של מדבר ומהווה אטרקציה ברמה בינלאומית. את הטיול באיזור הדרום כדאי להתחיל ולסיים באתרי אירוח כמו חאן השיירות. זו אטרקציה שהוקמה בשנת 1999 והמיקום שלה בין מצפה רמון לבין הנגב הופך אותה לנקודת חן ייחודית.

שנית, איזור הדרום כולל את אפשרויות הלינה באילת. בעיר הדרומית בישראל ניתן להשיג בתי מלון במחירים נוחים לכל אורך השנה. אתרי האירוח באילת לא נופלים מרמתן של וילות בצפון או במרכז מבחינת תנאים, אבזור ונוחות. אילת היא עיר מושלמת לחופשה והלינה בה היא חלק מהחוויה.