מחירים

pricelist hebrew 01052023

ערב גיבוש חברה בשטח

אחת הדרכים היעילות והמוכחות ביותר לשיפור הגיבוש ומצב הרוח של העובדים, זה לקיים ערב גיבוש חברה. בדרך כלל מערבים מסוג זו נוהגים לשוחח העובדים ביניהם מחוץ לשעות העבודה ולשחק משחקים מסוגים כאלה ואחרים, דברים אשר עוזרים רבות לגיבוש שלהם.

לגיבוש העובדים יש יתרונות עצומים שיעזרו לכל עסק. כאשר העובדים יתקשרו יותר טוב בינם, ולצד זאת כאשר הם ירגישו שיש להם חברים אמיתיים לעבודה, כך גם ישתפר התפקוד שלהם באופן דרסטי במהלך העבודה.

המכירות של העסק יוכלו להרקיע שחקים וכל זאת אך ורק בגלל ערב גיבוש קטן. אל תזלזלו בעניין היות ויש לכך עדויות רבות. בשנים האחרונות נערכו לא מעט מחקרים שבדקו את הקשר בין גיבוש העובדים לבין ההספק שלהם בעבודה, וכל הממצאים הצביעו על כך שעובדים מגובשים יותר פרודקטיבים, כאשר לצד זאת מחקרים אחרים הראו שעובדים שמחים הם גם כן יותר פרודקטיבים. כך שערב גיבוש משפר את מצב הרוח של העובדים ומגבש אותם בו בבזמן, כלומר שני יתרונות גדולים מערב אחד קטן.

אוקיי, אז נצא לדרך. במאמר הבא נספק מספר טיפים על מנת שערב גיבוש החברה שלכם בשטח יהיה מושלם, ומכל הבחינות. רק זכרו שלצד כל הטיפים האלה, הכי חשוב זה שכל אחד מהעובדים יגיע עם חיוך על הפנים, כי בסופו של דבר הערב הזה נועד לשם הנאה טהורה.

קודם כל, הבסיס לכל פעילות בשטח תהיה השכרת אוהלים. על מנת שיהיה לכל אנשי החברה מקום נוח לשבת בו ולדסקס האחד עם השני. בין אם אתם מתכננים לקיים את האירוע בקיץ ובין אם בחורף, שימוש באוהל יוכל לעזור לכם להמנע מימים בהם מזג האוויר אינו צפוי או שהוא פשוט לא נעים.

השכרת מתקנים - כיום ניתן להשכיר כמעט כל דבר שרק תרצו. העובדה הזו תעזור לכם להשכיר אלמנטים שיוכלו לשמש כאפשרות לאינטרקציה בין העובדים, כמו שולחן סנוקר, שולחן פינג פונג ועוד.

להשכיר חלל - לעתים קרובות ערב גיבוש נעשה בבית של אחד העובדים, אך אם אתם רוצים לחשוב בכיוון קצת שונה, אז תוכלו להשכיר בית גדול המכיל בריכה, כך שכל העובדים יוכלו להנות משטח מרווח וגם להשתכשך בבריכה עם עם השני. הרעיון הזה לא רע לעונת הקיץ החמה שפוקדת אותה מידי שנה.

משחקי חברה - אם אתם רוצים שהעובדים שלכם יהנו ויצרו אינטרקציה עם אחד עם השני באופן אולטימטיבי, משחקי חברה זו אחת האופציות הטובות ביותר לשיפור ערב הגיבוש שלכם. מומלץ לחשוב על מספר משחקי חברה שתרצו לקיים באירוע ולתכנן אותו מבעוד מועד, כך שהכל יעשה כפי שצריך ולא יקרו הפתעות כאלו או אחרות.