מחירים

pricelist hebrew 01052023

יום גיבוש לעובדים בדרום

חושבים כיצד להפוך את העובדים שלכם לצוות? כיצד תביעו את ההערכה שלכם אליהם? רוצים לשנות את האווירה בעבודה? יום גיבוש לעובדים יכול לעשות עבורכם את העבודה. יום גיבוש הוא יום אליו יוצאים העובדים ממחלקה מסויימת או של כל העבודה (בהתאם למספר העובדים), הוא משנה את האווירה במקום ומעסיקים מעידים על כך שלאחר יציאה ליום גיבוש הפעילות בעבודה פרודוקטיבית יותר. לאחר שתקבלו החלטה להוציא את העובדים ליום גיבוש כל שתצטרכו לעשות הוא לתת מענה לכמה שאלות שישנו את האווירה ואת התוצאה של יום הגיבוש והן:
• מהי המטרה של היום?
• איזו פעילות לעשות ביום הגיבוש?
• היכן לערוך את יום הגיבוש?

 

מטרתו של יום הגיבוש
רגע לפני שאתם מחליטים להוציא יום גיבוש לעובדים כדאי שתחליטו מהי המטרה של יום הגיבוש. המטרה של יום זה יכולה להיות יום כיף שמראה לעובדים שאכפת לכם מהם, היא יכולה להיות לצורך גיבוש של צוות חדש שצריך להתחיל לעבוד יחד והיא יכולה לפתור בעיות בין עובדים וליצור דינמיקה טובה יותר בעבודה. כל מטרה היא ראויה מאד וטובה ולכן חשוב מאד להגדיר אותה, לפני שמתחילים לתכנן אלו פעילויות לעשות, מי יעביר את הפעילויות ולאן לצאת. המטרה חשובה ומקומות עבודה רבים אשר הגדירו אותה מראש מעידים על כך שהייתה הצלחה רבה בהשגתה.

 

איזו פעילות תגרום לעובדים ליהנות
הפעילות שאותה תבצעו ביום הגיבוש צריכה להיות מושכת ומעניינת עבור העובדים. מעבר לכך, בוודאי תרצו שהפעילות תהיה מיוחדת וכזו שהעובדים לא עושים ביום יום. יום גיבוש לעובדים אשר מתוכנן בקפידה יביא לתוצאות טובות יותר מבחינת תפקוד הצוות ולכן כדאי לבחון אלו אטרקציות תוכלו לשלב במקום אליו אתם מוציאים את העובדים. בין האטרקציות אשר יעמדו לרשותכם תוכלו לשלב טיולי ג'יפים, סנפלינג וגם הפעלה של בעל מקצוע אשר המומחיות שלו היא גיבוש השגת המטרות שתציבו בפניו. כאשר אתם מזמינים בעל מקצוע לפעילות ביום הגיבוש כדאי שתבררו כי הפעילות שלו מתאימה לכם ואיזה ניסיון יש לו בהשגת מטרות כפי שאתם רוצים להשיג.

 

היכן כדאי לעשות יום גיבוש?
הבחירה היכן לעשות יום גיבוש לעובדים חשובה לא פחות מאשר מה יהיה פה. אתם יכולים למצוא מקומות מושלמים לעשות את יום הגיבוש כמו למשל חאן השיירות שבדרום ולפנק את העובדים שלכם באווירה קסומה ובלתי נשכחת. כאשר אתם מבררים על המקום אליו אתם מתכננים לצאת כדאי מאד שתבדקו האם הוא מתאים לפעילות אותה אתם רוצים לעשות (כמו למשל האם יש בסביבה מסלולי ג'יפים מתאימים), האם המקום מתאים למספר המשתתפים ורצוי גם לברר איזה ניסיון יש למנהלי המקום. ניסיון באירוח ימי גיבוש יוכל לפעול לטובתכם כאשר אולי תרצו גם לקבל מהמקום עצמו על מפעילים אשר ביצעו עבודה ברמה גבוהה

.ימי גיבוש לחברות וארגונים   יום גיבוש לעובדים בדרום